Neden IND Yatırım?

IND Yatırım, yabancı paralarla ticaret yapmak için insanlara yardımcı olan bir şirket. Adil ve şeffaf fiyatlar, mükemmel müşteri hizmetleri ve uzman eğitim araçları temelinde benzersiz bir ticaret deneyimi sunmaya kararlıdır. Biz bir ödüllü ve hızla büyüyen bir aracı kurumuz. FX ve CFD ticareti yapmak için insanlara yardımcı oluruz. Hedefimiz tüm müşterilerimizin istedikleri ticaretleri yapmalarıdır. IND Yatırım dünyanın farklı kesimlerinde birçok takımımız var. Bu takımların çok fazla deneyimi ve kendi sektörleriyle ilgili çok şey biliyor. Müşterilerimizin iyi bir şekilde hizmet verilmesini ve en iyi teknolojiye sahip olmanın başarımızın önemli parçaları olduğunu biliyoruz.

Yeni bir ve teknolojiye özel bir yaklaşım sunuyor.

IND Yatırım, ticaret deneyimine sahip herkes için geniş kapsamlı bir eğitim programı sunmaktadır.

Şirketimizin sürdürülebilir bir şekilde büyümesini sağlamak amacıyla büyük yatırımlar yaptık. Ayrıca, müşterilerimizin sürekli olarak ticaret yapmalarını sağlamak için çok sayıda yedek sistem kurdular.

Kurumlar Arasında İşbirliği

Herhangi bir kaynaktan gelen para akışını durdurmayı engelleyen özel sunucularımız var. Bu, parayı daha hızlı bir şekilde size ulaştırmamıza ve sizden istediğiniz parayı vermemizi engelleyebilecek daha az sayıda durumun ortaya çıkmasına olanak sağlar. Profesyonel yöneticilerimiz tarafından iyi idare edilen sunucularımız sayesinde yatırımcılara mümkün olan en yüksek sunucu çalışma süresini sunuyoruz. Bu, ağda bir sorun olursa, onun hemen düzeltileceği anlamına gelir.